Rewal
Rewal


Rewal - strefa relaksu


To właśnie na wybrzeżu rewalskim błękitne niebo spotyka się z bezkresem polskiego morza. Nadmorski Rewal - przybrzeżne miejsce, w którym przeżyjesz niezapomniane chwile. W czasie urlopowym skłania do odwiedzin masę odwiedzających i w tym samym momencie pozwala na szczęśliwy wypoczynek. Czas odpoczynku umili odpoczynek na pięknym piaszczystym brzegu, który może pochwalić się Niebieską Flagą czyli ogólnoświatowym medalem przyznawanym najbardziej czystym, najbezpieczniejszym i najlepszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.


Atrakcje turystyczne dla każdegoOdpoczynek na plaży to nie jedyne zajęcie, które czeka na turystów, zdecydowanych przyjechać do Rewala. Czeka tu na Was wiele interesujących atrakcji. Ciekawym obszarem jest deptak, wraz z figurami wielkich wielorybów. To główne miejsce spotkań, z którego ukazuje się fascynujący pejzaż na otwarte Morze Bałtyckie. Nie braknie także zajęć dla dzieci – miasteczko dysponuje zróżnicowanymi i niezawodnymi miejscami do zabawy, i wieloma parkami tematycznymi.


Znajdź zakwaterowanie dla siebieW miasteczku znajduje się dużo miejsc zakwaterowania. Nie zabraknie tu noclegów spełniających nawet bardzo wymagające życzenia. Noclegi Rewal rewal.net.pl to bardzo duża baza noclegowa, w której odszukasz m. in. różne domki, pokoje, kwatery, apartamenty, hotele i pensjonaty, będące otwarte sezonowo, jak również cały rok.

Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
Czy Rewal na wczasy to dobry pomysł?
Wybrzeże rewalskie, to jedno z najpopularniejszych miejsc morskich. Miasteczko Rewal ma dziś mnóstwo do zaoferowania - młodszym, jak i starszym urlopowiczom. Tu oczekuje na Was dużo atrakcji oraz wspaniała, piaszczysta plaża.
Czy Rewal wspólnie z dzieckiem to słuszny pomysł?
Czy Rewal wspólnie z dzieckiem to słuszny pomysł? *** ODPOWIEDŹ 2 Bez dwóch zdań, to bardzo dobry pomysł! Rewal wspólnie ze szkrabem to dobry pomysł. Oferuje bardzo dużo atrakcji dla najmłodszych, jak i trochę starszych dzieciaków. Od parków tematycznych, przez parki linowe i miejsca do zabawy.
Czy plaże w Rewalu występują pilnowane przez ratowników?
Tak, dostępne dla urlopowiczów jest kąpielisko obejmujące 300 m linii brzegowej pilnowane w okresie wakacyjnym, przez wykwalifikowaną grupę ratowników.
Czy w Rewalu znajdę miejsce, gdzie pospaceruje po plaży z z czworonożnym pupilem?
Na wybrzeżu rewalskim występują zejścia na plażę, którymi można chodzić razem ze swoimi psami. Są dostępne 2 zejścia obok ulicy Klifowej (numer 19 i 20), zejście nr 20 obok ulicy Brzozowej i zejście numer 26 obok ulicy Szczecińskiej. Za chodzenie z psem po plaży na obszarach zabronionych grozi mandat - 500 zł.