Rewal
Pobierowo

Pobierowo - Twoje wymarzone wakacje


Pobierowo to niewielka miejscowość na wybrzeżu rewalskim, idealna na urlop. W szczególności lubią ją rodziny z dziećmi oraz wielbiciele aktywnego wypoczynku. Bliskość morza oraz mnogość atrakcji turystycznych sprawiają, że można będzie tu spędzić niezapomniane wakacje, które zapadną w pamięć na długo. Choć wczasy nad Morzem Bałtyckim kojarzą się raczej z wylegiwaniem na plaży w towarzystwie prażącego słońca, to będąc tutaj na urlopie, można naprawdę świetnie się bawić.

Odkryj najciekawsze miejsca oraz atrakcje turystyczne Pobierowa


W Pobierowie atrakcje znajdziecie praktycznie na każdym kroku. (Zarówno w samym Pobierowie, jak i w okolicach czeka na nas sporo atrakcji turystycznych.) Tu nikt nie będzie się nudzić. Zadowoleni będą fani wylegiwania się na plaży, jak i również osoby, które wolą bardziej aktywne spędzanie czasu. Czeka na nich wiele rozmaitych tras spacerowych, lub rowerowych. Plażę w Pobierowie bez wątpienia można zaliczyć do jednej z największych atrakcji tej miejscowości. Jest bardzo czysta, piaszczysta i posiada latem strzeżone kąpielisko, co z pewnością ucieszy rodziców z dziećmi. 
Można się wybrać na zwiedzanie pobliskich miejscowości tj.: Pogorzelica, Niechorze, Rewal, czy Trzęsacz. Będąc w Pobierowie warto odwiedzić latarnię morską w Niechorzu, zwiedzić Rewal i zobaczyć ruiny kościółka w Trzęsaczu. 

Znajdź noclegi w Pobierowie dla siebie


W Pobierowie można znaleźć bardzo dużo obiektów noclegowych https://pobierowo.net.pl/noclegi o różnych standardach. Największą popularnością cieszą się niezmiennie domki letniskowe. W Pobierowie znajdziemy również: apartamenty, pensjonaty, hotele, kwatery, pola namiotowe czy kempingowe, oraz wiele domów wczasowych. Wiele obiektów noclegowych oferuje baseny. W okolicy znajdziemy również aquaparki. Podsumowująć każdy znajdzie nocleg dla siebie i na swoją kieszeń. Pobyty wakacyjne warto zaplanować sobie wcześniej, gdyż przed samym wyjazdem możemy nie mieć już takiego dużego wyboru. 

Ile kosztuje nocleg w Pobierowie?
Nocleg w Pobierowie każdy znajdzie na swoją kieszeń. Ceny noclegów zaczynają się już od 35-40 zł za dobę za osobę. W zależności, czego oczekujemy i jakie są nasze wymagania. Znaczenie ma również, czy pobyt ma być ze śniadaniem i obiadem. (Część obiektów oferuje noclegi z wyżywieniem.) Na wysokość ceny ma również wpływ odległość obiektu od morza. 
Co można robić w Pobierowie? Jakie atrakcje znajdę w Pobierowie?
W miejscowości Pobierowo - atrakcje są niemal na każdym kroku. Dlatego nikt nie będzie się nudzić. Do jednej z najpopularniejszych atrakcji zaliczymy czystą i piaszczystą plażę. Wylegiwanie się na gorącym słońcu to jedno z ulubionych zajęć wczasowiczów. Zwolennicy aktywnego spędzania czasu również znajdą coś dla siebie. Czeka na nich mnóstwo tras spacerowych i rowerowych. 
Czy w Pobierowie mogę wziąć psa na plażę?
W sezonie letnim obowiązuje zakaz wstępu na plażę z psami. Wyjątek stanowią wydzielone obszary, gdzie przebywanie ze zwierzętami jest dozwolone. Wydzielone strefy znajdują się na: ul. Graniczna - zejście nr 32, oraz ul. Ciechanowska - zejście nr 43. Za nieprzestrzeganie zasad grozi wysoki mandat. 
Jakie noclegi oferuje Pobierowo?
W Pobierowie znaleźć można wiele obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być: pokoje gościnne, domki letniskowe, pensjonaty, domy wczasowe, apartamenty, czy też kwatery prywatne.