Niechorze


Niechorze – atrakcyjna miejscowość na wybrzeżu rewalskim


Niechorze jest małą nadmorską miejscowością z województwa zachodniopomorskiego. Zamieszkuje ją niecałe tysiąc os., a w sezonie letnim przeżywa ona duży napływ turystów. Nic w tym dziwnego, ponieważ Niechorze oferuje bardzo wiele.


Niechorze i interesujące atrakcje turystyczne.


Niechorze posiada sporo atrakcji, a najpopularniejszą spośród nich jest latarnia morska. Umożliwia ona podziwianie Morza Bałtyckiego i okolicznych miejscowości. Godne polecenia są różnego rodzaju kamieniczki i osady rybackie z ubiegłych stuleci. Warto też odwiedzić muzeum miniatur latarni morskich, w którym dostępne są makiety latarni morskich z polskiego wybrzeża. Podczas zwiedzania są one prezentowane przez fachowych przewodnikó


Niechorze oraz oferty noclegowe, jakie są oferowane w okolicy


Niechorze wchodzi w skład wybrzeża rewalskiego. To miejscowość wypoczynkowa z bardzo wieloma kempingami, pensjonatami, domkami letniskowymi, hotelami, czy też pokojami i apartamentami. Każdy znajdzie ofertę dla swoich najbliższych.

Czy w miejscowości Niechorze znajduje się latarnia morska?
Oczywiście. Mieszcząca się tutaj latarnia, jest udostępniana dla zwiedzających, którzy mogą na nią wejść za niewielką opłatą. Z jej szczytu rozpościera się przepiękny widok na morze, plażę oraz na Niechorze i okoliczne miejscowości. Jest to atrakcja, jak najbardziej godna polecenia.
Gdzie można smacznie zjeść na terenie miejscowości Niechorze?
Niechorze jest to interesująca miejscowość dla turystów, która oferuje bardzo wiele swoim urlopowiczom, w zakresie wyżywienia. Można znaleźć tutaj liczne lokale gastronomiczne, które mają w ofercie pyszne i pożywne potrawy. Nie można również narzekać na brak lokali oraz punktów z przekąskami i daniami typu fast-food.
Czy w Niechorzu znajdziemy ciekawe miejsce noclegowe?
Niechorze to miejscowość mogąca się pochwalić bardzo rozległą ofertą miejsc noclegowych niechorze.pl. Turyści zwiedzający tą miejscowość, mogą korzystać z ofert wielu hoteli, domów wypoczynkowych, ośrodków wczasowych z domkami, oraz pól namiotowych. Każdy bez problemu odnajdzie miejsce dopasowane do własnych wymagań.
Gdzie leży Niechorze?
Niechorze to nieduża miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim w woj. zachodniopomorskim. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że cieszy się popularnością wśród odwiedzających w czasie lata. W pobliżu Niechorza znajdują się inne atrakcyjne miejscowości, takie jak np.: Rewal czy też Trzęsacz. Niechorze jest również położone w pobliżu Pobierowa i Pogorzelicy.
Czy w Niechorzu jest możliwość odpoczywać pod namiotem?
Tak, na obszarze tej miejscowości można znaleźć pola namiotowe i kempingowe. Można tam spać w namiocie, w kamperach albo domkach letniskowych XXX . Są one zlokalizowane blisko morza, latarni oraz innych atrakcji, więc ich położenie jest jak najbardziej korzystne dla turystów.